Články

Francie – Irsko: rozhodne možná jen jediná přesná trefa
article image

24.6.2016

Dostali sice trojku od Belgičanů, ale porazili italské náhradníky a věří si i na domácí hvězdy. Fotbalisty Irska požene do boje i touha po vendetě a v urputné bitvě padne minimum gólů.

Ne, ještě nezapomněli! Iry stále nepřebolela sedm let stará křivda, kdy je v prodloužení odvety baráže o mistrovství světa vyřadil gól po dvojité ruce útočníka Henryho. Až teď mají první příležitost se protivníkovi pomstít. Na obou stranách je stále dost pamětníků, celkem jedenáct. „Myslím, že jde pořád o kontroverzní téma, ale spíš ve Francii než u nás. My jsme se rozhodli na to zapomenout, a jestli znáte Iry, tak víte, že to nebylo nic snadného,“ usmál se irský kouč O'Neill. Francouzi zatím zůstávají za očekáváním – výhry nad Rumuny a Albánci vykopali v samotném závěru, se Švýcary jen remízovali. Žádný střelecký koncert ale nepředvádějí ani Irové a sotva věřit, že zrovna vypjaté osmifinále by mělo přinést změnu. Tohle je zkrátka typický duel, který rozhodne jediný gól. A možná zase až v prodloužení a po ruce...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Francie - Irsko 1,5 - 2.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip