Články

Francie – Bulharsko: favorit zlomí hosty až po pauze
article image

6.10.2016

Titul mistrů Evropy jim uplaval mezi prsty až v prodloužení finálového souboje, teď by rádi dobyli svět. Fotbalisté Francie to ale proti urputně bránícím Bulharům nebudou mít snadné a soupeře zlomí až po změně stran.

Vstup do těžké skupiny A jim nevyšel, v Bělorusku hráli přes výraznou převahu bez branek a zbytečně ztratili body. To může Francouze mrzet, protože v konkurenci Nizozemců, Švédů a Bulharů nemají z hlediska postupu nic jistého. Bulhaři naproti tomu předvedli šťastnou divočinu v domácím duelu s lucemburskými trpaslíky, které přetlačili výsledkem 4:3 až trefou z druhé minuty nastavení. I to napovídá, že celek kouče Hubčeva hledá svoji tvář a na půdě evropského giganta to bude mít složité. Francouzi jsou v plné síle i s triem Pogba, Payet, Griezmann, které by mělo být díky své kreativitě na hřišti rozdílové. Nicméně už na domácím šampionátu měli Francouzi problémy dostat se do tempa a zápasy většinou otáčeli až ve druhých poločasech. A jelikož Balkánci vsadí zpočátku na totální destrukci, dá se očekávat, že je Les Bleus tradičně zlomí až po pauze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Francie - Bulharsko 0/1 3.37

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip