Fotbaloví kanonýři vystříleli statisíce!

18.12.201

Zlatan Ibrahimovič, Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski a Lionel Messi. Co jméno, to kanonýrská superstar světového fotbalu! Všichni se trefili v posledním kole základních skupin Ligy mistrů a pražskému tipérovi zařídili 872.000 Kč!

Již před finišem podzimní části Champions League měly týmy výše uvedených střeleckých es postup do jarního play off v kapse a zápasy si mohly v klidu „užít“. A platilo to zejména o Cristianu Ronaldovi, který v dresu madridského Realu řídil osmigólovou demolici Malmö čtyřmi přesnými zásahy! Portugalský snajpr tak žádné vrásky na čele sázkaře z pražských Dejvic nevyhloubil. A že se měl o co strachovat, vždyť výše vkladu na jeho kanonýrské „akovce“ byla rovných sto tisíc korun… Lionel Messi v sestavě Barcelony skóroval v remízovém duelu 1:1 v Leverkusenu už ve 20. minutě a mnichovský Robert Lewandowski se v Záhřebu trefil pro jistotu hned dvakrát. Neklid vnášel do Dejvic jen vývoj utkání v Paříži, kde se nevětší star PSG Zlatan Ibrahimovič stále nemohla prosadit proti ukrajinskému Šachtaru. Do konce mače zbývaly pouhé čtyři minuty, kdy culíkatý Švéd přesně zamířil, zvýšil skóre na konečných 2:0 i stav konta fotbalového experta o 872 tisíc korun!

Zkuste také vystřelit si se střelci pořádný balík! A postačí vám k tomu i nižší vklad…