Články

Fotbalové MS: Italové „předběhnou“ ve skupině Anglii
article image

11.6.201

Angličané pravidelně jezdí na mistrovství světa pro medaile, ale pravidelně se vrací bez nich. Zato Italové jsou klasickým turnajovým týmem a ve skupině D (ještě s Uruguayí a Kostarikou) nechají kolébku kopané za sebou.

Angličané by se chtěli pasovat do role černých koní turnaje, jenže od tohoto výběru se zázraky čekat nedají. Největší esa Rooney či Gerrard jsou očividně za zenitem, mladíci kolem nich ještě nedorostli a navíc nemají z podobných velkých turnajů zkušenosti. Upachtěné výkony v přípravě navíc fanouškům také moc nadějí do žil nevlily. A aby toho nebylo málo, ani očekávané brazilské vedro bojovnému týmu asi moc sedět nebude... U Italů se sice dost často na jejich taktické šachy nedá dívat a kdysi bezkonkurenční Serie A chřadne, nicméně jak přijde velká akce, soupeři se musejí mít na pozoru. Squadra azzurra je vyloženě turnajový tým, čtyři tituly mistra světa jsou toho důkazem. Celek kouče Prandelliho se zdá být skvěle vyladěn, a pokud budou vedle tradiční bezchybné defenzívy fungovat kouzla génia Pirla a koncovka rebela Balotelliho, mohou se dít věci! Ze skupiny projde dál, což se o Angličanech tvrdit nedá.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Kdo lépe celkově - Itálie - Anglie 1 1.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip