Články

Fotbalové MS 2014: skupinu H vyhrají Belgičané
article image

11.6.201

Alžírsko, Belgie, Jižní Korea a Rusko. Kdo z těchto týmů by měl na světovém šampionátu v Brazílii ovládnout skupinu H? Favority jsou oba evropské týmy, ale uspěje kvalitnější kádr mladých a již zkušených belgických hvězd.

Na posledních dvou světových šampionátech chyběli, ale přesto jsou pasováni na „tajné“ medailové adepty. Belgické mladé pušky jsou připraveny v ofenzívě střílet ostrými náboji s vědomím, že vzadu je jistí zkušení stopeři z Premier League Vincent Kompany (Manchester City) s Thomasem Vermaelenem (Arsenal). Dravé a přitom už ve velkoklubech otřískané mládí vede pevnou rukou kouč Marc Wilmots, který dokázal velkým individualitám vtisknout týmový duch. A že má pod rukou už jasně zářící hvězdičky: v bráně Curtois z Atlétika Madrid, který se po MS bude prát s Petrem Čechem o post jedničky v Chelsea. O obraně jsme se již zmiňovali. Do zálohy může nasadit například Fellainiho a Januzaje (Manchester United), Hazarda (Chelsea), v útoku mohou řádit Lukaku (Everton), Dembélé (Tottenham)… A další špičkoví plejeři budou na svou šanci na lavičce! Této síle budou zbývající celky skupiny H čelit jen velmi těžko.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Celkové umístění - Belgie V 1.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip