Články

Fotbalové MS 2014: skupinu C ovládnou Kolumbijci
article image

12.6.201

Zdánlivě bez velkého favorita je na světovém šampionátu skupina C. Ale přesto by ze čtveřice Řecko, Japonsko, Pobřeží slonoviny a Kolumbie měli vyčnívat právě Jihoameričané. Jejich jízda kvalifikací byla imponující.

Zraněný kanonýr Falcao sice bude Kolumbijcům výrazně chybět, ale to nic nemění na tom, že by měli patřit ve skupině, která nemá jasného lídra, k hlavním adeptům na postup do vyřazovací části. Mužstvo argentinského kouče José Pékermana s přehledem zvládlo kvalifikaci, kde se umístilo hned za hvězdnou Argentinou na druhé příčce. Důležité bude, jak se na úvod vypořádá útočně laděná sestava s obranou Řecka. Ale snajpr Teófilo Gutiérrez z River Plate, při neúčasti Falcaa hlavní útočné eso Kolumbie (se šesti góly druhý nejlepší střelec v kvalifikaci právě za Falcaaem - 9 gólů), by se o potřebné góly měl postarat. Na postup se cítí i Japonci s Hondou a Kagawou, Pobřeží slonoviny se stárnoucími hvězdami Drogbou či Yayou Toure a řečtí „obranáři“, ale největší kvalitu mají přesto Kolumbijci.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Celkové umístění - Kolumbie V 1.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip