Články

Fotbalová kvalifikace ME přinesla statisícové výhry
article image

16.6.201

Perfektní přehled o evropském fotbale a hlavně kvalifikaci o Euro 2016 prokázali o víkendu dva úspěšní sázkaři. Kvalifikační zápasy lákaly u Victoria Tipu na férové kurzy, které jim na „akovkách“ vynesly statisíce!

První ze sázkařů si vybral pěknou „akovku“ složenou z deseti zápasů. Za vložené 4 tisíce si odnesl po trefení všech zápasů 169 120 korun. A co třeba tipoval? Kompletně uhodl všechny tři výsledky české skupiny, tedy i prohru českého týmu na Islandu. Věřil Slovákům proti Makedonii, ale také Portugalsku v Arménii, Anglii ve Slovinsku a Španělsku v Bělorusku.
Druhý úspěšný sázející vsadil v Kraslicích dokonce 10 tisíc korun, aby vyhrál 583 700! I on sázel jen kvalifikaci o Euro, ale byl trochu opatrnější, protože u dvou zápasů hrál dvojtip. U zápasu Gibraltar – Německo pak sázel na počet gólů. Vynechal zápas Čechů na Islandu, ale i on tipoval výhru Slovenska, Portugalska, Anglie a Španělska.
Sázet na kvalifikační zápasy se tedy minimálně těmto dvěma tipérům u Victoria Tipu vyplatilo. Využili férových kurzů a mohli se radovat!

 

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip