Fotbalová „akovka“: za 250 korun vyhrál přes 52.000!

22.3.2015

Procházka po evropských prvoligových stadionech se náramně vyplatila sázkaři, který zašel na provozovnu Victoria Tipu v Městě Albrechtice. I když mu dva mače v nejvyšší české soutěži pořádně pocuchaly nervy, radoval se parádní výhry!

Jedenáct zápasů, ve kterých tipoval vítězství velkých či mírných favoritů, si vybral na tiket fotbalový expert z Města Albrechtice. Deset jedniček a jedna dvojka v kurzovém rozpětí 1,2 až 2,10 mu vynásobily celkový kurz na vysokou hodnotu 211,66, což při vkladu 250 Kč slibovalo výhru 52.915 korun. Tipér sáhl po duelech z evropské „velké pětky“, neboli Anglie, Španělska, Itálie, Německa a Francie, k nimž připojil prvoligová utkání z Nizozemska, Chorvatska a Česka. A paradoxně na jeho „evropském“ tiketu jej nejvíce potrápily dva zápasy z tuzemské ligy. Jednička vsazená na královéhradecké „votroky“ se otřásala v základech při penaltě fotbalistů Bohemians. Jenže Jindřišek ji neproměnil a skóre 1:0 pro domácí zajistil ve druhém poločase Vaněček.

Padesátitisícová výhra se ještě více vytrácela na pražské Julisce, kde Dukla držela s Plzní remízu 2:2 až do 89. minuty. Tehdy však trefil potřebnou dvojku z pokutového kopu Kolář, který zařídil Viktorii pětibodový náskok na čele tabulky a sázejícímu nádherných 52.915 Kč. Zkusíte také podobnou fotbalovou „akovku“?