Články

Fognini – Rosol: bouřliváka zaskočí v 1. setu
article image

12.5.201

Poslední zápas pro něj skončil ostudou. Italský tenista Fabio Fognini po porážce v 1. kole v Madridu vyhrožoval rozhodčímu! Teď jej doma v Římě čeká na úvod Lukáš Rosol a minimálně začátek duelu ovládne český borec.

Kvůli spornému autu křičel na umpirového sudího, že jestli prohraje, bude mít problém. Když pak na madridské antuce s Ukrajincem Dolgopolovem skutečně prohrál, emoce vůbec nezvládl. „Pojď sem a ukaž se, chci tě vidět, neboj se,“ vyzýval Ital sudího k bitce. Spekulovalo se, že vedle očekávané mastné pokuty vyfasuje Fognini i stopku pro další turnaj v Římě, ale to se nestalo. V jakém rozpoložení tak nastoupí do úvodního zápasu proti českému daviscupovému reprezentantovi? Dá se očekávat, že událost jej poznamenala a Fabio nebude ve své kůži. Navíc Rosol s příchodem na antuku opět oprášil loňskou formu, v Bukurešti nedávno padl až ve finále. Jediný vzájemný zápas loni na grandslamovém French Open patřil ve čtyřech setech Italovi, jenž je coby 15. hráč světa jasným favoritem i nyní. Start do utkání by ale vzhledem ke zmíněným okolnostem nemusel mít zrovna suverénní, tak proč si nevsadit na jeho zaváhání v první sadě?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Fognini F. - Rosol L. 2 3.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip