Články

Fognini – Chardy: Ital po boji vyhraje
article image

27.7.201

Na skvěle obsazeném podniku v německém Hamburku se tenista Fabio Fognini střetne v prvním kole se zkušeným Francouzem Jeremym Chardym. Dosud jediné vzájemné klání loni ve Vina del Mar vyhrál Ital, v Německu uspěje znovu!

Nevyrovnané výkony předvádí v letošní sezoně Ital Fognini, jenž se během loňského životního ročníku vyšplhal až na 13. příčku světového žebříčku, nyní mu aktuálně patří 33. pozice. Horkokrevnému borci se nejvíce daří na oblíbené antuce – v Rio de Janeiro se probojoval až do finále, v minulém týdnu v chorvatském Umagu došel do čtvrtfinále, v němž v třísetové bitvě nestačil na Portugalce Souzu. Také v Hamburku bude mít ty nejvyšší ambice, los mu však v prvním kole přihrál do cesty těžkého soupeře v podobě Jeremy Chardyho. Výborně servírující Francouz si letos 2x zahrál čtvrtfinále (Marseille, Houston) a na květnovém French Open postoupil přes Isnera či Goffina až do čtvrtého kola, v němž padl s Britem Murraym. S Fogninim se utkal poprvé loni v chilském Vina del Mar a notně jej potrápil (4:6, 6:3, 2:6), znovu by mohla být k vidění velká bitva!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Fognini F. - Chardy J. 1 1.49
Počet gamů - Fognini F. - Chardy J. 21,5 + 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip