Články

Fluminense – Cruzeiro: góly fanoušci neuvidí
article image

8.7.2015

Nevyrovnané výkony předvádí v nové sezoně obhájci titulu z Cruzeira, po jedenácti odehraných zápasech se krčí až v druhé polovině tabulky. Fotbalisté Fluminense se naopak drží v kontaktu s čelem soutěže, získají skalp mistra?

Suverénním způsobem ovládli minulý ročník brazilské ligy borci Cruzeira, letos je to v jejich podání spíše bída. Do nové sezony se jim nepodařilo dobře odstartovat, prohráli tři ze čtyř úvodních duelů a na první výhru si museli počkat až do pátého kola. Po chvilkovém výsledkovém vzepjetí ale znovu upadli do mizérie, z níž vybředli v zatím posledním duelu s Atléticem-PR (2:0). Předtím třikrát prohráli, aniž by vstřelili jediný gól! Zatímco v obraně nehraje úplně špatně, právě v ofenzívě se celek z Belo Horizonte hodně trápí, s průměrem jednoho vstřeleného gólu na zápas se jen těžko vyhrává… Borci Fluminense na tom nejsou co do počtu přesných zásahů o mnoho lépe (14 gólů), těsné a vyrovnané zápasy však – na rozdíl od Cruzeira – dokáží otočit ve svůj prospěch a na kontě tak mají o osm bodů víc než úřadující šampion. Zápasy domácích i hostů bývají v této sezoně spíše gólově chudší, jejich vzájemná bitva bude hodně vyrovnaná, měly by v ní kralovat obrany.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Corinthians - Paranaense 2,5 - 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip