Články

Florida – Washington: Ovečkin sestřelí Pantery
article image

13.12.201

Ruský bohatýr Alexander Ovečkin si podmanil zámořská kluziště a svými góly táhne Capitals do play off. Obrana floridských Panterů patří mezi nejpropustnější v soutěži, rozjetého kanonýra nezastaví! Ovečkin se opět trefí.

Capitals jsou ve Východní konferenci šestí a za to z velké části vděčí střelecké formě svého hlavního tahouna Alexandra Ovečkina. Ruský forvard v úvodních čtyřech duelech sezony pětkrát skóroval a naznačil, že letos bude při chuti. Z nastaveného tempa téměř nepolevil a je jasně nejlepším kanonýrem celé soutěže, ve 29 zápasech vstřelil famózních 26 branek. Čtyřmi z nich pokořil v posledním utkání Tampu Bay, z jejíž obrany si udělal trhací kalendář! A podobně by to mohlo vypadat také proti Floridě. Panthers patří ve Východní konference mezi nejhorší týmy, v průměru inkasují 3,19 branek na zápas, což je čtvrtý nejvyšší počet z celé NHL. V posledním domácím duelu s Washingtonem museli svěřenci kouče Horacheka skousnout Ovečkinův hattrick, kanonýr Capitals bude znovu řádit! 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Flo-Was: Ovečkin A. ano 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip