Články

Florida – New Jersey: Jágr vstoupí do sezóny výhrou
article image

12.10.2016

Utkali se v generálce na novou sezónu NHL, hokejisté Jágrovy Floridy vyhráli 4:2. Mužstvo Panterů je kvalitnější než Ďáblové z New Jersey a vstup do nového ročníku to potvrdí.

V uplynulé sezóně vyhráli Atlantickou divizi, ochutnali bitvy play off a namlsali se do budoucna. Letos chtějí Panthers na loňskou jízdu navázat a pokud možno ji ještě vylepšit. Opět by k tomu ale potřebovali dobrý start, aby hned na začátku nechytli manko. A hned úvodní duel proti New Jersey napoví, nakolik reálné je zopakovat loňský úspěch. Domácí vedeni českým veteránem Jaromírem Jágrem ovšem nepředvedli v přípravě žádný oslnivý hokej, ze šesti zápasů vyhráli jen dva. Nicméně Devils na tom nebyli o mnoho lépe, zvítězili pouze třikrát z osmi pokusů a přípravu zakončili třemi neúspěchy v řadě. Teď už jde ale do tuhého a na ledě bude k vidění úplně jiné zanícení. Florida protivníka porazila už třikrát v řadě a má psychicky navrch. S natěšenými diváky v zádech Panteři poskočí k další výhře.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Florida - New Jersey 1 2.09

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip