Články

Florida – Montreal: Panteři udrží formu
article image

28.12.2015

Canadiens do letošní sezony famózně odstartovali a dlouho celé NHL kralovali, ovšem v prosinci si na ně sedla herní krize, během níž si v tabulce notně pohoršili. Panteři hrají o poznání lépe a vezou se na vítězné vlně, Montreal porazí!

Pouhé dvě výhry a naopak deset porážek v normální hrací době – tedy bez zisku jediného bodu – v tomto měsíci zaznamenal slavný Montreal a z pozice suverénního lídra soutěže se propadl na pátou příčku Východní konference. A pokud bude pokračovat v aktuálních mizerných výkonech, bude mít velké problémy s tím, aby se vůbec probojoval do play off. Vždyť na devátou příčku má k dobru pouhé čtyři body… Za trápením Canadiens stojí výrazný pokles produktivity, v posledních šesti zápasech ani jednou nevstřelili více než dvě branky! Kouč Therrien proto začal míchat se složením útoků, k výraznému zlepšení to ale zatím nevede… Do utkání s Floridou půjdou hosté pouhý den po těžkém duelu na ledě Tampy, kde se Plekanec a spol. pokusili ukončit šestizápasové čekání na vítězství. Jenže nečeká je snadný soupeř! Panteři dlouho předváděli nevyrovnané výkony, ovšem na konci listopadu nalezli formu, začali vítězit a vrátili se do boje o play off. Mančaft okolo Jaromíra Jágra se výrazně zlepšil v defenzívě, v útoku pak umí být nebezpečný a jeho poslední triumf nad Columbusem (3:2) byl šestou výhrou floridského týmu za sebou! Poslední tři vzájemné bitvy ovládli Canadiens, tentokrát ale budou mít navrch Panteři.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Florida - Montreal 1 2.18
Zápas/počet gólů - Florida - Montreal 5,5 1/-5,5 3.17

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip