Články

Florida – Detroit: poradí si Jágr se Židlickým?
article image

18.3.2015

Naposledy jej zarmoutil kámoš Tomáš Plekanec, teď čeká na Jaromíra Jágra bitva s dalším kladenským parťákem Markem Židlickým. Povede se floridským Panterům v NHL proti Detroitu lépe a oživí své mizivé naděje na play off?

Florida

+mladý dravý tým, obrovskou motivací je play off

-tlak a obavy z neúspěchu, dvě prohry v řadě

Detroit

+zkušený celek, může hrát v klidu

-dva ze tří vzájemných zápasů letos prohráli

 

Nedávno spolu ještě hráli v New Jersey, ale před uzávěrkou přestupů se jich mizerně hrající Ďáblové coby svých nejcennějších pokladů zbavili. Čeští hokejoví veteráni mají pozvednout nové kluby a jejich mise je vcelku úspěšná. I když... Panthers po Jágrově příchodu ožili, hbití mladíci jako by se chtěli před legendární »68« blýsknout, ale největší rivalové o místa v elitní osmičce pro play off hráli dobře. A když se k tomu připočtou dvě poslední těsné porážky se silnými Rangers a Montrealem, není postavení Floridy v tabulce Východní konference zrovna růžové. Smazat v posledních 12 zápasech 7bodové manko se jeví pro Jágra a spol. téměř jako Mission Impossible...

To Detroit je relativně v pohodě i díky přínosu českého obránce, který do zkušeného týmu zapadl náramně. Židlický v 7 zápasech posbíral 7 kanadských bodů. I proto se zdají být hosté možná lehkým favoritem souboje, nebudou se totiž potýkat s takovým tlakem jako protivník. Oba týmy spolu letos sehrály tři zápasy a pokaždé se radovali hosté – Panteři v Detroitu 4:3 a 3:2 na nájezdy, Rudá křídla naposledy na Floridě 5:4. I tentokrát se očekává vyrovnaný boj a relativně otevřený hokej, který by znovu měl přinést dostatek gólů. Potvrdí se to i na ledě?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Florida - Detroit 2 2.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip