Články

Florida – Boston: bezzubí Panteři padnou
article image

7.3.201

Panthers zatím marně vyhlíží návrat formy, porážka s Arizonou 1:5 byla jejich čtvrtým neúspěchem v posledních pěti zápasech… Boston se pyšní jedním z nejlepších útoků soutěže a letos už Floridu dvakrát porazil. Zkompletuje vítězný hattrick?

Na jedné straně Jágr s Hudlerem, v dresu protivníků Krejčí s Pastrňákem. Souboj českých ofenzivních es okoření bitvu Panthers s Bruins, které od sebe v tabulce Východní konference dělí jenom jeden bod. Ten má k dobru domácí Florida, jež však neprožívá zrovna vydařené období – prohrála čtyři z posledních pěti zápasů a pouze v jednom duelu během této neúspěšné série dokázala alespoň 3x rozvlnit síť. Všech pět duelů ale Panteři odehráli venku, s návratem na vlastní led by měl jejich výkon výrazně stoupnout. Jejich devízou je výtečná obrana (2,35 inkasovaných gólů na zápas), vždyť jen čtyři mančafty v NHL ji mají lepší. Ovšem v útoku často mají problémy a na vstřelení gólů se nadřou, vždyť jejich nejproduktivnějším hráčem je veterán Jaromír Jágr (21+27) a více než dvacet přesných zásahů už má na kontě jen Reilly Smith (21+18). To Boston nemívá se střílením branek potíže (3,22 G/Z), pouze Washington s Dallasem se mohou pyšnit lepší produktivitou… Oba vzájemné zápasy v letošní sezoně ovládli Bruins shodně 3:1, ani ve třetím klání nejspíše velkou přestřelku neuvidíme. Navrch ale bude mít Boston!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Florida - Boston 2 2.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip