Články

Flamengo – América MG: poslední si nepolepší
article image

24.7.2016

Šestnácté kolo brazilské ligy uzavře souboj na legendárním stánku Maracaná, kde domácí Flamengo přivítá protivníka z Belo Horizonte. Hosté nemají zrovna ideální formu, Flamengo si dokráčí pro pohodlnou výhru!

América-MG v loňské sezoně skončila na čtvrtém místě druhé ligy a postoupila tedy mezi brazilskou elitu. Tempu nejvyššímu soutěže si však přivyká velmi ztěžka a po patnácti odehraných kolech je jasným kandidátem sestupu – na kontě už má jedenáct proher a se ziskem pouhých osmi bodů jí patří jasně poslední místo tabulky. Celek kouče Moreiry postrádá kvalitu v ofenzívě (jen 9 vstřelených branek), v defenzívě pak často chybuje a není tak divu, že často opouští trávník s pořádným přídělem v kapse… Momentálně se hosté vezou na vlně porážek, která čítá už šest zápasů v řadě, během nichž nevstřelili ani gól a 12x lovili míč ze své sítě. A prolomit mizérii se jim na Maracaná nepodaří. Flamengo na rozdíl od svého soka výtečně brání a umí se gólově prosadit, v domácím prostředí vyhrálo poslední dva duely, v nichž ani jednou neinkasovalo. Proti rivalovi z Belo Horizonte se bude také radovat, zvítězí alespoň o dvě branky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Flamengo - America MG 0:1 1 2.06

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip