Články

Fiorentina – Verona: domácí si zastřílí
article image

1.12.2013

Výkony nováčka z Verony jsou pozitivním překvapením letošního ročníku Serie A, svěřenci kouče Mandorliniho se drží na šestém místě tabulky! Září ale hlavně doma, na hřišti ofenzivně silné Fiorentiny neuspějí.

Hosté se po dlouhých dvanácti letech vrátili mezi italskou elitu a působení v Serii A si vyloženě užívají. Sedm výher a jedna remíza ve 13 duelech vynesly Gialloblu na šesté místo tabulky, na pátou Fiorentinu ztrácí jen dva body. Drtivou většinu bodů (18) ale vybojovali před vlastními fanoušky, kde mají dokonce druhou nejlepší bilanci ze všech týmů italské nejvyšší soutěže. Naopak venku se nováčkovi vůbec nedaří, prohrál čtyři ze šesti utkání a inkasoval 14 branek, což byl před tímto kolem po poslední Catanii druhý nejvyšší počet. Špatných venkovních výkonů a prostupné defenzívy Verony by měla domácí Fiorentina využít ve svůj prospěch, směrem dopředu totiž válí! Stále zraněný je sice Mario Gómez, jenž proti Veroně nenastoupí, ovšem trojice Joaquín – Cuadrado – Rossi jistě bude obranu hostů pořádně větrat. Především hvězdný Rossi je v letošní sezoně při střelecké chuti a na kontě už má 11 ligových zásahů, celá Fiorentina pak patří k nejproduktivnějším týmům v soutěži. S Veronou si poradí a vyhraje alespoň o dvě branky!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Fiorentina - Verona 0:1 1 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip