Články

Fiorentina – Verona: domácí chtějí zaútočit na poháry
article image

19.4.2015

Sezónu rozjeli šedivě, ale pak fotbalisté Fiorentiny předvedli parádní jízdu a vyhoupli se mezi nejlepší. Teď se mohou nadechnout k útoku na pohárovou Evropu, ale nutně potřebují doma porazit slabou Veronu. Dokážou to?

Fiorentina

+ soupeře porazili 7x v řadě, domácí prostředí

- forma jim trochu odešla

Verona

+ nemají co ztratit, umějí zahrát na lepší týmy

- špatná obrana

 

Poslední měsíc jim nevyšel, vždyť z uplynulých pěti zápasů získali Florentští jen 7 bodů z 15 možných. Jejich velká stíhačka mezi elitní celky se tím pádem poněkud zabrzdila, nicméně ještě minulý týden byli na čtvrté příčce zaručující přímý start v Evropské lize. Výprask 0:3 v Neapoli plus dvě remízy Sampdorie znamenaly propad na aktuální šestou pozici. Podaří se jim vyšplhat znovu nahoru?

Doma proti Veroně jsou samozřejmě velkými favority na výhru, vždyť protivník se v Serii A potácí na 16. příčce a 54 inkasovaných branek svědčí o jeho bídné defenzivě. Z posledních pěti utkání navíc Veronští vyhráli jediné, paradoxně nad silnou Neapolí. Mužstvo jako by se řídilo heslem „bohatým brát a chudým dávat“, v čemž vězí i nynější hrozba pro domácí. Ti sice protivníka porazili sedmkrát za sebou, ale většinou to bylo o fous – v minulých dvou sezónách po návratu Verony do Serie A zápasy skončily 4:3, 5:3 a na podzim 2:1. Mohou se domácí fanoušci těšit na výhru a další gólovou smršť?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Fiorentina - Verona 1/1 2.13
Počet gólů - Fiorentina - Verona 3,5 + 2.44

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip