Články

Fiorentina – Parma: favorit neklopýtne a zvítězí
article image

30.9.201

Celek z Florencie rozehrál sezonu velmi dobře. První porážku utrpěl až v 5. kole na hřišti Interu, kde sice vedl, ovšem v posledních dvaceti minutách selhal a nakonec prohrál 1:2. Proti Parmě další kolaps nepředvede a zvítězí!

V létě odešel z Fiorentiny ofenzivní tahoun Jovetič, ovšem útočná síla „Fialek“ tím příliš neutrpěla. Loni čtvrtý celek Serie A znovu patří mezi nejproduktivnější týmy soutěže, ještě ani jednou nevyšel střelecky naprázdno a také v utkání proti Parmě by se měl gólově prosadit. Defenzívu Gialloblú bude zlobit hlavně útočník Giuseppe Rossi, jenž překonal vážné zdravotní potíže a znovu pálí ostrými, v pěti duelech nové ligové sezony zaznamenal stejný počet branek! Také zkušený kanonýr Mario Gomez, jenž přišel v létě z Bayernu, se ve Fiorentině okamžitě zabydlel a výrazně pozvedl její útok. Vytáhlý forvard už má na kontě dvě přesné trefy a velmi dobře se doplňuje právě s rychlým Rossim. Parma z pěti utkání vyhrála jediné – v minulém kole po přestřelce 4:3 nad Atalantou. Ze dvou venkovních duelů vytěžila jeden bod za bezbrankovou plichtu v Catanii, našlapaný útok Fiorentiny ale na uzdě neudrží. Domácí zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Fiorentina - Parma 1 1.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip