Články

Fiorentina – Belenenses: trefí se oba soupeři
article image

9.12.2015

První vzájemná bitva v Portugalsku skončila jasným triumfem italského favorita, jenž si z Estádio do Restelo v Lisabonu odvezl pohodlné vítězství 4:0. V domácí odvetě potřebuje Fiorentina na povedený výkon navázat, podaří se jí to?

Fialky prvnímu utkání s Belenenses jasně dominovaly (69% držení míče, 14 střel) a po zásluze si vystřílely vysoké vítězství. Venku dokázaly uspět také v Poznani nad Lechem (2:0) a plichtily na hřišti už jistě postupující Basileje (2:2). Naopak doma je to v jejich podání velká bída a po dvou porážkách chtějí potěšit fanoušky premiérovou výhrou! Tříbodový zisk by domácím pojistil účast v jarních bojích Evropské ligy, stačila by jim také remíza. Na tu ale nemohou spoléhat, pokusí se zvítězit. Portugalci ale venku hrají skvěle, když dokázali zvítězit v Basileji (2:1) a plichtit v Poznani 0:0), navíc sami živí naději na účast v play off. K tomu ale musí Fiorentinu porazit a doufat, že Lech nezvítězí nad Basilejí. Musí tak hrát ofenzivně, oba soupeři by se měli gólově prosadit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Fiorentina - Belenenses ano 2.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip