Články

Finsko – Rusko: v Helsinkách uspějí domácí
article image

30.4.2014

Suomi rozehrají závěrečný podnik EHT Švédské hry na vlastním ledě, když v Helsinkách přivítají výběr Ruska v čele s kanonýrem Alexem Ovečkinem. Sbornou porazili Finové pětkrát v řadě a před svými fanoušky znovu uspějí!

Oba celky se na Švédských hrách představí posíleny o borce z NHL a KHL. V týmu Ruska, na jehož lavičce prožije premiéru v EHT nový trenér Oleg Znarok, bude největší pozornost upřena na hvězdného Alexandra Ovečkina. Nejlepší kanonýr zámořské NHL (51 gólů) nevystřílel Washingtonu play off a tak by měl dovést Sbornou k triumfu na blížícím se mistrovství světa. Nebude to mít ale lehké, ruský hokej se sbírá s drtivého K.O., které mu na domácích olympijských hrách v Soči ve čtvrtfinále uštědřili právě Finové, kteří výhrou 3:1 ukončili sen Dacjuka a spol. o zisku zlata. Právě Suomi svou bojovností, agresivitou, důrazem a rychlostí už delší dobu znepříjemňují ruskému výběru život, porazili jej pětkrát za sebou a tuto úspěšnou sérii zahájili výhrou v základní skupině na loňském MS (3:2). Nyní ji v Helsinkách zkusí prodloužit! V brance budou mít oporu Nashvillu Pekku Rinneho, hodně se čeká od zkušených borců z KHL (Mäntylä, Hietanen, Wirtanen, Immonen či Komarov). Celkem pět borců z finského kádru prožilo bronzovou jízdu v Soči, naopak Rusko bude bez několika ofenzivních opor z Magnitogorsku (Zaripov, Mozjakin). V Helsinkách znovu neuspěje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Finsko - Rusko 1 2.39

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip