Články

Finsko – Česko: první třetinu ovládnou Češi
article image

28.8.2013

Dříve než ligová sezona startuje ta mezinárodní. V rámci Českých hokejových her se v Pardubicích představí domácí celek proti Finům. Výběr kouče Hadamczika vstoupí do zápasu vítěznou třetinou.

Ve čtvrtek Finové, v sobotu Švédi a v neděli Rusové. Takový je program českého týmu v úvodním podniku Euro Hockey Tour. Na rozdíl od jiných let jde i v EHT o hodně. Nadcházející sezona má totiž vedle květnového mistrovství světa v Bělorusku ještě jiný a pro hokejisty mnohem významnější vrchol – únorový olympijský turnaj v Soči. A tak všichni nominovaní borci budou chtít Aloise Hadamczika přesvědčit, že o reprezentaci hodně stojí. V srpnu ještě nelze očekávat superkvalitní týmovou souhru, ale bojovnost určitě. S výběrem Finska měli čeští hráči v minulé sezoně vyrovnanou bilanci. Vyhráli 1:0 v listopadu v Turku, pak následovaly porážky 2:3 v prosinci v Helsinkách a 0:3 v Malmö a poté dubnové vítězství 3:2 v Brně. I tentokrát asi hodně gólů nepadne, ale čeští hokejisté fandy v Pardubicích potěší vítězným vstupem do zápasu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Finsko - Česko 2 2.47

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip