Články

Finsko – Anglie: Seveřané giganta srazí na kolena
article image

8.9.2013

Nikdo jim nevěří, přesto to mohou dokázat! Mladí Finové v kvalifikaci na Euro jednadvacítek hostí výběr Anglie, na který se doma valí vlna kritiky. Angličané jsou pod psychickou dekou a další jejich selhání je na spadnutí!

Mají z nich vyrůst nové hvězdy, které potáhnou hrdý Albion v příštích letech k úspěchům, ale zatím je to velká bída. Anglická jednadvacítka se na konci minulé sezóny ponořila do hluboké bažiny. Na ME přišly tři ostudné porážky s Itálií, Norskem a Izraelem a ani vstup do nové kvalifikace o ME 2015 nezačal bůhvíjak úžasně – hubenou domácí výhrou 1:0 nad Moldavskem. To Finové hrají dlouhodobě slušně, navíc kvalifikaci zahájili hodně nadějně – po domácí remíze s Litvou vyhráli 5:1 ve Walesu a rovněž v odvetě v Litvě. Proti Angličanům tak nemusejí být ve stresu a není důvod, proč by jim neměli vrátit čtyři roky starou porážku 1:2. Sázet na Finy určitě není nesmyslné riziko...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Finsko - Anglie 1 5.86

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip