Finové vs. Rusové – přímá bitva o čtvrtfinále s Čechy!

article image

12.5.201 Jeden z nich si nejspíš zahraje ve čtvrtek večer v pražské O2 areně čtvrtfinále proti domácím Čechům. To není zrovna příjemná představa a tak mohou taktizovat. Uvidí snad fanoušci v duelu Rusů s Finy podivné šachy?

Zatímco v áčku je po včerejšku vše jasné (pořadí Kanada, Švédsko, Česko, Švýcarsko), v ostravské skupině B se hraje o vše! Hned po poledni vyzvou Bělorusové k souboji Nory a jediný bod jim stačí k jistotě čtvrté příčky a tím i předčasným jízdenkám pro Slováky směr Bratislava. Očekává se urputný boj a žádná velká přestřelka.

Odpolední souboj Slováků s Američany nejspíš bude jen o tom, zda si zámořští borci udrží jednobodový náskok na prvním místě zaručující jim čtvrtfinále se Švýcary. To je lákavá představa a borci USA půjdou tvrdě za svým. Na šampionátu inkasují minimum gólů a slovenští střelci při své mizivé formě by jim moc zatopit neměli. Co tedy nezkusit sázku na maximálně 2 trefy Slováků?

Budou taktizovat?

Ale oči českých fanoušků budou upřeny především na večerní duel Rusů s Finy. Pokud Američané odpoledne nezaváhají, rozdají si to evropští giganti o druhé a třetí místo s tím, že vítěz jde ve čtvrtfinále na Čechy a poražený na Švédy. Kdo komu sedí lépe? A přijde na řadu taktika? V posledních letech mají mnohem lepší vzájemnou bilanci borci Suomi, nicméně na rozdíl od soupeře mají v nohou včerejší duel s Bělorusy. Každopádně na ledě by mělo být k vidění klasické rychlobruslení a tentokrát snad i dostatek gólů. První by mohli vstřelit přece jen hladovější Rusové, sázet se dá i na trefy produktivních borců Dadonova či Panarina hrajících na MS v parádní formě.

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip