Články

Feyenoord – PSV: gólová přestřelka na úvod
article image

29.7.2016

Bitva o Superpohár mezi Feyenoordem a PSV otevře novou sezonu nizozemského fotbalu! Mistrovský celek z Eindhovenu i jeho rival z Rotterdamu, který loni ovládl nizozemský pohár, nabídnou fanouškům otevřený fotbal plný gólů!

PSV se v minulé sezoně do posledního kola přetahoval s úhlavními rivaly z Ajaxu o titul, který nakonec díky triumfu 3:1 ve Zwolle a nečekané plichtě amsterodamského týmu s Graafschapem skutečně ukořistil. Celek kouče Cocua tak opanoval nizozemskou ligu podruhé v řadě a letos zaútočí na mistrovský hattrick! Vítězstvím v Superpoháru může všem konkurentům vyslat vzkaz, že je na velkou výzvu připraven. V přípravě se PSV dařilo, dokázalo zdolat lisabonský Sporting (5:0) či Porto (3:0) a zaváhalo až v generálce s FC Eindhoven (0:1). Kádr obhájce titulu zůstal přes léto téměř identický, z opor odešel pouze stoper Bruma, kterého by měl nahradit nově příchozí Schwaab ze Stuttgartu. Borci PSV by tak v bitvě s Feyenoordem neměli mít problémy se sehraností, a jelikož loni byli jasně nejproduktivnějším týmem nizozemské Eredivisie (88 gólů), nečeká Feyenoord nic jednoduchého… Slavný mančaft z Rotterdamu se ale v posledních sezonách vrátil zpět mezi nizozemskou elitu, což loni dokázal konečným třetím místem, a nedá svou kůži lacino. Zápasy o Superpohár nebývají tolik svázané taktikou, očekávám gólovou nadílku!     

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Feyenoord - PSV Eindhoven 2,5 + 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip