Články

Ferrer D. - Murray A.: tohle může být pekelný maratón!
article image

26.1.201

Nic se od něj nečekalo, ale v Austrálii hraje jako z partesu! Španělský tenista David Ferrer drtí vše kolem a ve čtvrtfinále jej čeká hvězdný Brit Andy Murray. A bude to obrovská bitva, dost možná pětisetová!

V 33 letech se už zdálo, že jeho kariéra skomírá a velký průlom již je nad jeho síly. Jenže Ferrer v Melbourne překvapuje! Ve čtyřech zápasech neztratil ani set, suverénně si poradil s domácím miláčkem Hewittem či americkým bombarďákem Isnerem. Může pomýšlet na ještě vyšší mety? Proč ne, ale proti nasazené dvojce Murraymu to bude mít pekelně těžké. Skot působí velmi koncentrovaně, ve čtyřech duelech ztratil pouze set a naposledy zničil domácího Tomice. V Austrálii to miluje, čtyřikrát se tu už dostal do finále, naposledy loni. A hlavně na Španěla to umí, má s ním pozitivní bilanci 12:6, když jej porazil pětkrát za sebou.

Oba výjimeční bojovníci s úžasnou fyzičkou jsou připraveni na kurtu vypustit duši, jen aby urvali výhru. Murray by měl mít především díky svému servisu navrch, ale na hladkou jízdu do semifinále může zapomenout. Pokud Ferrer zvládne tie-breaky, které se nejspíš v zápase objeví, mohou se fanoušci těšit na epochální pětisetový maratón s otevřeným koncem.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet setů - Ferrer D. - Murray A. 5 3.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip