Články

Ferrer D. – Berdych T.: vyrovnaní soupeři odehrají maraton
article image

29.5.2016

Tři protivníky už zvládl, v osmifinále French Open čeká na Tomáše Berdycha antukář David Ferrer. Český tenista má se Španělem poměrně vyrovnanou bilanci a oba předvedou dlouhý boj.

Berdych hlásí, že do souboje půjde s vírou ve svoji formu. „Na osmifinále se těším a myslím si, že to bude dobré. Předchozí výhra nad nebezpečným Cuevasem mi zvedla sebevědomí,“ přiznal. Jenže pozor, Ferrer má na kontě 26 turnajových vavřínů a dvanáct z nich slavil právě na milované antuce. Po zranění se navíc zase dostává do formy, v Paříži ztratil ve třech zápasech jen set. S Berdychem má pozitivní zápasovou bilanci 8:6, byť nedávnou bitvu v Madridu prohrál po velké přetahované 6:7, 5:7. A podobně vyrovnaný duel se očekává i nyní. Těsné koncovky setů jsou jejich specialitou, navíc jejich souboje tradičně bývají plné zvratů. Těžko očekávat, že jeden z protivníků druhého spláchne poměrem 3:0, hrát by se měly spíše čtyři, dost možná i pět setů. Vítěze je složité tipovat, ovšem vyrovnaný boj se zdá být tutovkou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Ferrer D. - Berdych T. 40,5 + 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip