Články

Ferreira - Petrohrad: Zenit vyhraje o jeden gól
article image

20.8.201

Borci Petrohradu si libují, že jim los přihrál do cesty vedoucí do základní skupiny Ligy mistrů Ferreiru. Portugalský tým by pro ně neměl představovat vážnou překážku. Do Petrohradu si přivezou jednobrankový náskok.

Zenit patří k elitě ruského klubového fotbalu a pravidelným účastníkům evropských pohárů. Ve 3. předkole si suverénně poradil s Nordsjallandem po výhře venku 1:0 a domácí demolici Norů 5:0. Následně přidal jasné vítězství v domácí lize 3:0 nad chudnoucí Machačkalou a je v naprosté pohodě. V obou utkáních se trefili snajpři Hulk se Širokovem, kteří jsou momentálně k nezastavení.

Ferreira v minulé sezóně portugalské ligy skončila sice třetí, ale se ztrátou 23 bodů na druhou Benfiku... Do rozbíhající se sezony vstoupila domácí porážkou 0:2 s Bragou, čímž navázala na špatné výsledky z přípravy. Proti rozjeté ruské mašině to budou mít nerozehraní Portugalci těžké, Zenit by se však do odvety měl spokojit s výhrou o jeden gól.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Ferreira - Zenit Petrohrad 1:0 0 3.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip