Články

Ferencvároš – Part. Tirana: podruhé Maďaři nezklamou
article image

19.7.2016

Střídající Böde svým gólem zachránil favorizovaný Ferencvároš v prvním utkání v Albánii, které tak skončilo plichtou 1:1. Podceňovaný Partizan maďarského mistra potrápil, což bude chtít v odvetě zopakovat. To se mu ale nepodaří…

Albánský Partizan původně hrál předkolo Evropské ligy, ovšem nakonec byl přeřazen do kvalifikace o prestižnější Ligu mistrů na úkor Skenderbeu. A proti favoritovi z Maďarska si nevedl vůbec špatně – zodpovědně bránil a vyrážel do brejků, z nichž jeden využil krátce po změně stran Fili a poslal domácí do vedení. To však Partizan neudržel, v 71. minutě neuhlídal Bödeho, který vyrovnal na konečných 1:1. S plichtou a vstřeleným gólem tak mohou být hosté spokojeni a do odvety mohou nastoupit celkem v klidu. Maďarský fotbal je na vzestupu, kvalita kádru hraje výrazně ve prospěch domácích a to se v druhém klání v Budapešti zcela jistě projeví. Celek kouče Thomase Dolla vyhraje alespoň o dvě branky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Ferencváros - Partizan Tirana 0:1 1 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip