Fenerbahce – Salcburk: v Istanbulu oslaví postup

6.8.201

Remíza 1:1 z Rakouska dává Turkům velkou naději na postup. Kadlec a spol. navíc mají zkušený a vysoce kvalitní tým, v bouřlivém domácím prostředí výhrou napraví nepříliš povedený první duel!

V prvním utkání v Salcburku si prožil premiéru v dresu tureckého Fenerbahce český obránce Michal Kadlec a s výsledkem mohl být spokojen. Celek z Istanbulu sice po brance Alana z 68. minuty dlouho prohrával 0:1, v páté minutě nastavení ale vyrovnal z pokutového kopu na konečných 1:1, což mu dává velké šance na postup! Do baráže o Ligu mistrů by tak Fenerbahce posunula jakákoliv výhra či bezbranková plichta v odvetě. Hostům naopak nezbývá nic jiného, než útočit. Doma tureckého protivníka hodně potrápili, bouřlivá kulisa v Istanbulu ale požene za postupem Kadlece a jeho spoluhráče. Kádr Fenerbahce je plný kvality, hráči jako Kuyt, Meireles, Sow toho mají v pohárech spoustu za sebou. Salcburkem se nenechají zaskočit a dovedou Fenerbahce k postupovému triumfu.