Články

Fenerbahce – Salcburk: v Istanbulu oslaví postup
article image

6.8.201

Remíza 1:1 z Rakouska dává Turkům velkou naději na postup. Kadlec a spol. navíc mají zkušený a vysoce kvalitní tým, v bouřlivém domácím prostředí výhrou napraví nepříliš povedený první duel!

V prvním utkání v Salcburku si prožil premiéru v dresu tureckého Fenerbahce český obránce Michal Kadlec a s výsledkem mohl být spokojen. Celek z Istanbulu sice po brance Alana z 68. minuty dlouho prohrával 0:1, v páté minutě nastavení ale vyrovnal z pokutového kopu na konečných 1:1, což mu dává velké šance na postup! Do baráže o Ligu mistrů by tak Fenerbahce posunula jakákoliv výhra či bezbranková plichta v odvetě. Hostům naopak nezbývá nic jiného, než útočit. Doma tureckého protivníka hodně potrápili, bouřlivá kulisa v Istanbulu ale požene za postupem Kadlece a jeho spoluhráče. Kádr Fenerbahce je plný kvality, hráči jako Kuyt, Meireles, Sow toho mají v pohárech spoustu za sebou. Salcburkem se nenechají zaskočit a dovedou Fenerbahce k postupovému triumfu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Fenerbahce - Salzburg 1 2.03

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip