Články

Fenerbahce – Šachťar: Turci doma zaberou
article image

28.7.201

Ambiciózní velkoklub z Istanbulu přes léto notně posílil, postup do Ligy mistrů je pro Kadlece a spol. povinností! Zkušený mančaft z Doněcku nebude snadným soupeřem, bouřlivé domácí prostředí ale dotlačí Fenerbahce k výhře.

Nový portugalský kouč Pereira usedl v létě na lavičku Fenerbahce a k dispozici dostal nadprůměrně kvalitní kádr, který ještě několika nákupy vyšperkoval. Obranu mančaftu z Istanbulu vyztužili beci Kjaer a Özbayrakli, do ofenzívy, kde válí Stoch, Krasič, Diego či Sow, pak přišli hvězdní Nani a Robin van Persie! V přípravě se Fenerbahce prezentoval výtečnými výkony a vyhrál sedm z osmi utkání, nestačil jen na ukrajinský Dněpropetrovsk. V generálce na bitvu v 3. předkole Ligy mistrů zdolal silné francouzské Marseille 3:1 a do duelu se Šachťarem půjde s jasným cílem – urvat triumf! Šachťar je evropskými poháry otřískaný mančaft, loni se prokousal ze základní skupiny až do osmifinále Ligy mistrů. Přes léto ale přišel o tři velké opory, odešli totiž útočník Luis Adriano a záložníci Douglas Costa s Fernandem, což je velké oslabení doněcké ofenzívy. Letní přáteláky odehrál Šachťar se střídavými úspěchy (4 výhry, 3 prohry), následně ale výhrou nad Dynamem Kyjev 2:0 získal ukrajinský Superpohár a domácí ligu rozehrál dvěma triumfy. Horké klimatické podmínky a bouřlivé prostředí na stadionu ale favorizují silné Fenerbahce, věřím ve výhru domácích!     

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Fenerbahce - Šach.Doněck 1 2.49

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip