Fenerbahce – Loko. Moskva: Turci doma neklopýtnou

article image

15.2.2016 Istanbulský gigant rozehraje play off Evropské ligy vyhecovaným duelem s ruským Lokomotivem Moskva. Sestava domácích je prošpikována hvězdnými borci, v neprospěch hostů hovoří také velká nerozehranost. Turci doma zvítězí!

Aktuální lídr turecké ligy chce na své istanbulské půdě vybojovat vysoký triumf, s nímž by se mu v těžké odvetě v příštím týdnu dobře dýchalo. A do utkání nastoupí výrazně rozehranější než moskevský mančaft, nejvyšší turecká soutěž totiž už je po krátké zimní přestávce v plném proudu. To ruský celek od začátku prosince nehrál soutěžní duel, což jistě jeho výkon negativně ovlivní. Fenerbahce je doma nesmírně silné (bilance v lize: 9-2-0, skóre 20:8), v jeho dresu válí takoví borci jako Van Persie, Nani, Markovič, Diego či Raul Meireles a není tak divu, že v Evropské lize mají domácí ty nejvyšší ambice! Lokomotiv si v základní skupině H vedl velmi dobře a celou ji dokonce ovládl. Do duelu v Istanbulu ale nastoupí nejen nerozehraný, ale také bez svého nejlepšího střelce Niasse, jenž odešel do anglického Evertonu. Fenerbahce jistě potrápí, nakonec ale padne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Fenerbahce - Loko.Moskva 1 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip