Články

Fenerbahce – Bursaspor: favorit si postup pohlídá
article image

21.5.201

Před třemi týdny dokázali na hřišti Bursasporu vyhrát 2:1, a tak v domácí odvetě semifinále Tureckého poháru mají fotbalisté Fenerbahce všechny trumfy v rukou. Slavný klub z Istanbulu se nikam nepohrne a v taktické bitvě si postup zajistí.

Fenerbahce

+ silný kádr; náskok z prvního duelu, domácí prostředí

- nebezpečí z podcenění protivníka

 

Bursaspor

+ nemají už co ztratit; motivací pohárová Evropa

- dohánějí manko; v Istanbulu neumějí

 

 

Před pěti lety dokázali v lize senzačně vyhrát na hřišti Fenerbahce 3:2 a především díky tomu dokráčeli až k mistrovskému titulu – jedinému v klubové historii. Tento výsledek by jim nyní zaručoval postup do finále domácího poháru. Jenže od té doby fotbalisté Bursasporu giganta ve 14 zápasech neporazili, uhráli jen čtyři remízy. Navíc klub už není, co býval, letos je dvě kola před koncem v lize šestý a šanci nakouknout do pohárové Evropy tak má jen díky domácímu poháru.

 

To úřadující šampióni Fenerbahce nadále sní o obhajobě titulu, na rivaly z Galatasaraye ztrácejí tři body a šance ještě žije. A když to nevyjde v lize, mohou se o odvetu pokusit v poháru – právě Galatasaray je po včerejšku prvním finalistou soutěže. A fanoušci nepochybují, že uvidí velké istanbulské derby!

 

Fenerbahce drží v rukou všechny trumfy, po výhře venku se nemusí nikam hnát a bude čekat na šanci. V posledních vzájemných zápasech těchto týmů moc branek nepadalo, v lize letos týmy hrály 1:1 a 1:0. Ani teď se nedá očekávat žádná gólová smršť.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Fenerbahce - Bursaspor 2,5 - 2.17

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip