Články

Fenerbahce – Besiktas: lídr doma nezaváhá
article image

30.11.201

Vítejte v pekle! Jedno ze tří proslulých istanbulských derby slibuje jako vždy spoustu emocí. Fenerbahce vládnou tabulce a před třetím rivalem mají náskok 7 bodů. V derby tradičně vítězí domácí týmy a teď to nebude jiné.

Fenerbahce sprintuje za titulem. Po porážce v úvodním kole turecké ligy v dalších jedenácti utkáních desetkrát vyhrálo a body ztratilo jedinou remízou. K této jízdě bohužel nepřispěl český reprezentant Michal Kadlec, který se ani jednou neobjevil na trávníku. To Tomáš Sivok patří k pilířům obrany Besiktase, jenž nedávnými třemi remízami v řadě nabral na rivala sedmibodový odstup. Ten velice pravděpodobně ještě naroste, neboť tato derby vyhrávají domácí. Bývá to i díky přízni rozhodčích, kteří rádi podlehnou pekelné atmosféře a domácím týmu věnují více než „povinných“ 10 procent. Loni doma Fenerbahce soupeře smetlo 3:0 a při jeho současném rozpoložení je schopno tento výsledek zopakovat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Fenerbahce - Besiktas 1 1.74

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip