Federer - Murray: velká bitva se protáhne

article image

10.7.201 Loni prohrál wimbledonské finále po velké pětisetové bitvě s Novakem Djokovičem a osmý titul z All England Clubu nezískal, letos zkouší spravit si chuť. Švýcara Federera od postupu do finále dělí jediná výhra, domácí Murray ale bude kousat!

Tohle bude bitva. Proti sobě stojí dva hráči s téměř vyrovnanou bilancí vzájemných zápasů (12:11, ale Federer vyhrál poslední tři), oba nažhavení po úspěchu: Murray je doma, Federer zase cítí šanci přesně po třech letech rozšířit svoji sbírku 17-ti grandslamových titulů, z nichž sedm získal právě na trávě v londýnském All England Clubu. Na svém nejoblíbenějším turnaji znovu září a cestou do semifinále ztratil jediný set! Ve čtvrtfinále udělal Švýcar krátký proces s rozjetým Francouzem Simonem, kterého drtil famózním servisem (11 es, 73% úspěšnost, 80% vyhraných bodů z prvního podání), agresivní hrou na síti (21 bodů/31 pokusů) i od základní čáry (36 vítězných míčů). Britský hrdina Andy Murray ale nebude snadným soupeřem, na domácí půdě triumfoval v roce 2013 a letos chce znovu vystoupat až na vrchol. Formu má také výtečnou a bez větších problémů se prokousal mezi nejlepší čtyřku. Očekává se velký boj, Federer na celém turnaji ztratil jenom jednou svůj servis a pokud bude při svém podání znovu dominantní, bude to mít Murray hodně těžké. Pětisetová bitva visí ve vzduchu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet setů - Murray A. - Federer R. 5 2.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip