Články

FC Turín – Neapol: hosté vydřou vítězství
article image

17.3.201

Žádný vstřelený gól a nulový přírůstek na bodovém kontě. To je bilance FC Turín v posledních třech duelech Serie A, proti třetí Neapoli tak už musí zabrat! Jenže hosté pronásledují druhý AS Řím a potřebují body, odvezou si těsnou výhru!

Loni se v Serii A horko těžko zachraňovali, letos se jim dlouho dařilo a dokonce i pošilhávali po evropských pohárech. Jenže mančaftu z Turína postupně došel dech a kvůli čtyřem prohrám v posledních pěti duelech upadl do průměru. Svěřencům kouče Ventury se přestalo dařit v ofenzívě a třikrát za sebou vyšli střelecky naprázdno. Zatímco porážky v derby se silným Juventusem (0:1) i Interem (0:1) se daly pochopit, domácí prohra s janovskou Sampdorií (0:2) fanoušky hodně rozladila. Vybřednout z mizérie se Turín pokusí proti silné Neapoli, která je v tabulce třetí a pošilhává po druhé pozici, kterou okupuje AS Řím. Za mančaftem z hlavního města ale o tři body zaostává a má odehrán o zápas víc, v Turíně tak musí naplno bodovat! Hamšík a spol. v minulém týdnu prohráli v Evropské lize v Portu 0:1, v Serii A mají na kontě sedm venkovních triumfů v třinácti zápasech. V posledních čtyřech ale vyhráli jen na půdě posledního Sassuola 2:0, v Livornu a Boloni plichtili a z Bergama si dokonce odvezli tříbrankový výprask. Svými kvalitami především v ofenzívě ale svého turínského soka výrazně převyšují (Higuaín, Panděv, Callejon, Hamšík atd.) a nakonec jej udolají, bude to však triumf o jeden gól.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - FC Turín - Neapol 1:0 0 3.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip