Články

FC Sevilla - Betis Sevilla: nový trenér venku neprohraje
article image

12.1.201

Odveta osmifinále Španělského poháru sice v sevillském derby jasně favorizuje domácí FC, ale tentokrát by k překvapení mohlo dojít nejen proto, že právě derby je pro favorita často nevyzpytatelné.

Z deseti posledních ligových zápasů jen dvě výhry, do toho domácí pohárová porážka od městského rivala. Přestože sevillský Betis, nováček nejvyšší soutěže, zůstává pět bodů nad pásmem sestupu, přesně tahle bilance stačila jeho vedení, aby po víkendové porážce s Getafe sáhlo k trenérské výměně. Pepe Mel byl odvolán, mužstvo dočasně povede trenér klubové rezervy Juan Merino. Bude to pravděpodobně i v odvetě osmifinále poháru, kde Betis bude dohánět dvougólové manko po domácí prohře 0:2. Hráči FC jsou jasným favoritem, vždyť od začátku prosince prohráli v lize či v poháru jediný zápas a v ligové soutěži nahánějí pohárové příčky. Ale trenérská výměna a také vědomí, že postup je téměř neztratitelný, způsobí, že Betis má šanci. Ne snad že by měl rivalovi postup nečekaně vyrvat, ale alespoň neprohraje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sevilla - Betis 02 2.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip