Články

FC Porto – AS Řím: skórovat budou oba soupeři
article image

16.8.2016

Oba si dělají zálusk na milionářskou soutěž, ale postoupit může jen jeden. V jaké formě se představí hned na úvod sezóny? Dá se očekávat, že útoky budou mít navrch nad obranami.

Možná největší šlágr závěrečného předkola Ligy mistrů proti sobě poštval elitní portugalský a italský celek. Oba se mohou spolehnout na technicky silné hráče a zkušenosti, jinak ovšem půjde o konfrontaci portugalské hravosti s italskou taktickou vyspělostí. Porto má za sebou jediný ostrý zápas v novém ročníku, když v lize vyhrálo 3:1 na půdě Rio Ave, Římané zatím ladili formu jen v přípravných duelech a všechny vyhráli. To ovšem domácí nemusí děsit, protože vyjma Liverpoolu šlo o druhořadé protivníky. Právě nerozehranost bude jejich dvojzápas provázet a k vidění by měly být nejen neučesané kombinace, ale i nejistota v defenzívě. I proto by se v prvním duelu měli gólově prosadit oba soupeři.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - FC Porto - AS Řím ano 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip