Články

FC Janov – AC Milán: plichta v prvním poločase
article image

6.4.2014

Trápící se hosté v posledních třech duelech získali sedm bodů a naznačili herní zlepšení, které chtějí výhrou v Janově potvrdit! Rossoblu ale doma nehrají špatně a slavného protivníka se nezaleknou, první poločas bude vyrovnaný.

Na stadionu Luigi Ferrarise si to rozdají sousedi z druhé poloviny tabulky, od sebe je dělí pouhé tři body. Ty má na svém kontě k dobru jedenáctý AC Milán, jenž ale prožívá sezonu hrůzy a k výrazně lepší budoucnosti zatím nenakročil ani pod vedením trenéra Seedorfa, jenž v polovině ledna usedl na jeho lavičku. Tři porážky na začátku minulého měsíce dokonce donutily fanoušky k otevřenému protestu před San Sirem, což Balotelliho a spol. nejspíše vytrhlo z letargie. V následujícím utkání sice prohráli přestřelku s Parmou 2:4, poté ale získali v třech zápasech sedm bodů za remízu na hřišti Lazia (1:1) a výhry nad silnou Fiorentinou (2:0) a Chievem (3:0). V Janově budou chtít úspěšnou sérii prodloužit, třináctý Janov ale na vlastním hřišti nehraje špatně – v posledních čtyřech duelech tam padl jenom s vedoucím Juventusem (0:1), kterému udatně vzdoroval a rozhodující branku z kopačky Pirla inkasoval pouhou minutu před koncem… I proti jasnému lídrovi Serie A dokázal, že v domácím prostředí příliš často neinkasuje, v této statistice je dokonce čtvrtým nejlepším týmem soutěže. AC Milán tak nečeká nic jednoduchého, první poločas bude vyrovnaný a skončí remízou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - FC Janov - AC Milán 0 2.22

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip