Články

FC Janov – AC Milán: oba soupeři se prosadí
article image

6.12.201

Domácí rozehráli Serii A nad očekávání dobře, vždyť od pátého kola nepoznali hořkost porážky a postupně se propracovali na čtvrté místo tabulky! Rossoneri jsou šestí a v případě výhry by svého soka předskočili. Bude to ale boj!

Celek kouče Gasperiniho zakončil loňský ročník Serie A na čtrnáctém místě a ani letos se od něho nečekaly velké věci. To však byla chyba! Do sezony sice vkročil vrávoravě a z prvních pěti duelů měl bilanci 1-2-2, od porážky v derby se Sampdorií v pátém kole ale neprohrál a díky pěti výhrám v osmi duelech se postupně propracoval na čtvrtou příčku tabulky. Rossoblu se snaží poctivě bránit a vyrážet do rychlých kontrů, v posledních zápasech se jim ale také daří kombinace a postupný útok. V minulém kole bez potíží přejeli Cesenu 3:0, na čemž se jedním gólem podílel obrozený střelec Matri, jenž po příchodu na stadion Luigi Ferrarise pookřál a v 11 duelech šestkrát rozvlnil síť. Problémy bude působit také obraně svého bývalého zaměstnavatele z Milána, který se pod vedením někdejšího famózního útočníka Inzaghiho prezentuje ofenzivním fotbalem a občas zapomíná na zodpovědné plnění defenzivních povinností. Směrem dopředu ale jsou Rossoneri silní, s 23 góly mají třetí nejproduktivnější útok soutěže, v němž řádí Honda, Menez či El Shaarawy. V Janově ale milánské hvězdy nečeká snadný zápas, věřím, že se oba soupeři střelecky prosadí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - FC Janov - AC Milán ano 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip