Články

FC Bruggy – St. Lutych: góly budou padat
article image

23.7.201

V Belgii odstartuje novou sezonu jako tradičně bitva o Superpohár, o který si to tentokrát rozdají mistrovské Bruggy s vítězi poháru z Lutychu. Oba celky se umí gólově prosadit, jejich bitva bude pro nezaujatého fanouška zajímavá!

Favoritem pohárového klání jsou úřadující belgičtí šampioni, kteří však neprožili příliš podařenou přípravu na nový ročník – po dvou výhrách nad poloprofesionálními soupeři nedokázali porazit Šachťar Doněck, PAOK, Olympiakos Pireus ani Roeselare a do bitvy s Lutychem tak nejdou v největší pohodě. Kouč Preudhomme ale má k dispozici téměř identický kádr s tím, který loni dosáhl na mistrovskou trofej – z opor odešel pouze pravý bek Meunier, jenž zamířil do PSG. Na jeho místo ale přišel Van Rhijn z Ajaxu a zálohu vyztužil Pina ze španělského Villarrealu. Je tak jen otázkou času, kdy se Bruggy rozpomenou na výkony z loňské sezony a začnou válet… Standardu se příprava vcelku vydařila, svého slavnějšího soka z Brugg porazil ve finále belgického poháru 2:1, což mu jistě do nadcházející bitvy dodá sebedůvěru. Zápasy o Superpohár většinou nebývají tolik svázány taktikou, očekávám otevřený fotbal, v němž oba celky gólově udeří!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - FC Bruggy - St.Lutych 1+Ano 3.35
Oba týmy dají gól - FC Bruggy - St.Lutych ano 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip