Články

F. Lopez – T. Berdych: světová šestka zvítězí!
article image

8.10.2013

Český tenista na posledním turnaji v Pekingu postoupil do semifinále, ve kterém jej ale proti hvězdnému Nadalovi zradila záda. Do podniku v Šanghaji ale půjde fit a s nepříjemným Španělem Lopezem si v prvním kole poradí!

Vzájemná bilance hovoří ve prospěch rodáka z Madridu – levoruký Španěl Berdycha porazil čtyřikrát, Čech se radoval z triumfu třikrát. Naposledy se oba borci střetli před dvěma roky právě na podniku Masters v Šanghaji, kde v osmifinále uspěl Lopez 6:4, 6:4. Nyní si to rozdají už v prvním kole a světová šestka z Česka touží po odplatě! Formu má Berdych velmi dobrou, jak ukázal nedávno v Šanghaji, na předešlém podniku v thajském Bangkoku dokonce došel až do finále, ve kterém ale nestačil na kanadského bombarďáka Milose Raonice. Lopez tolik kvalitní výkony nepředvádí, naposledy v Tokiu vyhrál jediný zápas, než jej poslal z kola ven domácí Nishikori, jenž mu ve druhém setu dokonce uštědřil kanára (6:7, 0:6). Berdych zvítězí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Lopez F. - Berdych T. 2 1.43

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip