Články

Evian – Paris SG: Ibrahimovic a spol. domácí seřežou
article image

3.12.2013

Kosí všechno kolem, dominují francouzské Ligue 1 a excelují v Lize mistrů. Fotbalisté PSG vedeni gólovým zabijákem Ibrahimovicem mají úžasnou formu. Evian se zatím drží mimo sestupové pozice, ale doma dostane za uši.

Fenomenální „Ibra“ ve spolupráci s novou posilou pařížského klubu Cavanim rozloží jakoukoli obranu. Ti dva vládnou tabulce střelců, společnými silami nastříleli 21 gólů. Je pravda, že poslední návštěvy Pařížanů v Evianu nedopadly slavně – v dubnu tam prohráli v poháru na penalty, pak v lize vyhráli s odřenýma ušima 1:0, o rok dříve pouze remízovali 2:2. Teď je tu ale úplně jiný klub. Ofenzivní mašina semele všechno, v posledních 6 ligových zápasech borci PSG nastříleli úctyhodných 20 gólů. Evian musí vsadit na totální obranu, varováním je i minulý domácí zápas, který skončil fiaskem – prohrou 0:4 s podprůměrným Lorientem. Všechno jiného než jasná záležitost hostů by bylo překvapením.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Evian - Paris SG 1:0 2 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip