Články

Everton – Tottenham: hosté venku neprohrávají
article image

3.1.201

Pouze jednou si v probíhající sezoně neodvezli plejeři Tottenhamu ze soupeřových stadionů ani bod, a to hned v 1. kole v Manchesteru. Oba týmy patří k „nejgólovějším“ v Premier League, což potvrdí i ve vzájemném mači.

Po třech výhrách v řadě jsou Kohouti nečekaně vážně ve hře o mistrovský titul a pod koučem Mauricio Pochettinem se propracovávají mezi absolutní anglickou elitu. Potvrdí svoji skvělou formu i na Evertonu? Diváci v Goodison Parku se už nemůžou dočkat vítězství svých miláčků, kteří zde v posledních třech utkáních uhráli jediný bod. A zejména poslední mač v Liverpoolu se Stoke je musí v hlavách strašit ještě teď: až do 80. minuty vedli doma 3:2, ale podlehli 3:4, když rozhodující branku inkasovali v nastaveném čase z penalty…     

 

Proti Tottenhamu jsou maximálně motivovaní zahájit rok 2016 výhrou, hosté naopak hodlají pokračovat v úspěšné jízdě sezonou. A protože oba celky patří mezi gólově nejpotentnější v lize, mohla by být k vidění slušná branková úroda.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Everton - Tottenham 2,5 + 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip