Články

Everton – Tottenham: gólová nadílka v Liverpoolu
article image

11.8.2016

Kohouti loni dlouho útočili na titul, nezvládli ale finiš a nakonec skončili až třetí. Letos chtějí v nastaveném trendu pokračovat, ale také ambiciózní Everton po výměně trenéra touží prohánět ty nejlepší. Oba celky se gólově prosadí!

Mančaft ze severního Londýna trefil s angažováním kouče Pochettina jackpot. Ambiciózní Argentinec omladil kádr Kohoutů a v loňské sezoně je dovedl k nejlepšímu umístění od roku 1990! K anglickému bronzu se navíc Spurs neprobránili, naopak byli po Manchesteru City druhým nejproduktivnějším mančaftem. Útočný fotbal, který Pochettino svým svěřencům ordinuje, svědčí kanonýru Harry Kaneovi, jenž se stal s 25 góly nejlepším střelcem soutěže a také v nové sezoně by měl být největší ofenzivní zbraní Tottenhamu. Everton loni prožil mizernou sezonu a skončil až jedenáctý, což vyhazovem odnesl kouč Martínez. Na jeho místo usedl Ronald Koeman, jenž zkusí mančaft z Liverpoolu vrátit zpět na výsluní. Ačkoliv Toffees loni nezaujaté diváky bavili ofenzivním fotbalem, příliš často inkasovali a poztráceli tak příliš bodů. A vzhledem k tomu, že klíčový stoper Stones odešel do Manchesteru City, příliš velkou změnu k lepšímu asi nelze očekávat. Duel v Goodison Parku na góly asi chudý nebude, prosadí se oba mančafty.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Everton - Tottenham ano 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip