Články

Everton – Tottenham: body si rozdělí
article image

2.11.201

Kohouti pronásledují čelo Premier League a z liverpoolského Goodison Parku si chtějí odvézt tři body. Jenže domácí Toffees mají houževnatý mančaft, který dosud jenom jednou padl. Ani se Spurs nepodlehne, duel skončí remízou.

Everton si letos vede velmi zdatně, ačkoliv přišel o trenéra Davida Moyese i hvězdného záložníka Fellainiho, kteří vyslyšeli vábení Manchesteru United a odešli na Old Trafford. Společně s Arsenalem, Chelsea, Liverpoolem a překvapivě Southamptonem našel celek z Goodison Parku přemožitele v devíti kolech pouze jednou (Manchester City) a s osmnácti body na kontě se usadil na šestém místě tabulky Premier League. Tottenham přesto nasbíral ještě o bod víc a je čtvrtý, na vedoucí rivaly z Arsenalu ztrácí body tři. Jen jedinkrát se v posledních šesti sezonách nestalo, aby jeden ze vzájemných ligových duelů Evertonu a Tottenhamu neskončil remízou. Současná vyrovnanost týmů napovídá, že se v Goodison Parku budou body opět dělit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Everton - Tottenham 0 3.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip