Články

Everton - Newcastle: v duelu zklamaných dají gól jen domácí
article image

3.2.201

Současná forma i postavení v tabulce dělají z tohoto zápasu souboj zklamaných. Ani jednomu to v této sezoně moc nejde a zvlášť Newcastle je neškodný, gól nedá ani nyní.

Kdyby se v letošní sezoně vybírala mužstva, od kterých se určitě čekalo víc, tak by oba soupeři aspirovali na přední umístění. Everton si dělal naděje na zisk místa v pohárové Evropě, ale k tomu má hodně daleko a ztrátu bude těžko dohánět. A Newcastle si určitě nepředstavoval, že bude na začátku února na sestupové příčce. I proto vedení Newcastlu na konci přestupového okna utrácelo za posily, za dvanáct milionů liber přišel Shelvey, za stejnou částku Townsend a k nim na poslední chvíli přibyl Doumbia. Zda to pomůže, se teprve ukáže, ale výchozí pozice je vzhledem k předchozím výsledkům špatná. V osmi posledních zápasech Newcastle jen jednou vyhrál, k tomu přidal dvě remízy, prostě bída. Navíc právě na hřištích soupeřů se mu střelecky nedaří, v posledních čtyřech zápasech tam skóroval jen jednou.

 

Domácí Toffees na tom však nejsou o moc lépe, nevyhráli už pětkrát v řadě, ztratili tři z posledních čtyř domácích utkání a od konce listopadu dokázali bodovat naplno pouze jednou - právě v Newcastle. Přišel nyní čas odplaty? Těžko, střelecká nemohoucnost hostujících týmu a snaha domácích vybřednout z krize nechají body v Goodison Parku.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
2.tým dá gól - Everton - Newcastle ne 2.39

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip