Články

Everton – Newcastle: Straky v Goodison Parku neuspějí
article image

30.9.201

Ačkoliv přišli o dlouholetého kouče Moyese a oporu záložní řady Fellainiho, zůstávají Toffees jako jediní v Premier League bez porážky! Newcastle tolik nezáří, naposledy padl doma 2:3 s Hullem. V Goodison Parku také prohraje.

Liverpoolský celek vstoupil do sezony s novým koučem, David Moyes totiž odešel do Manchesteru United a na jeho místo usedl Španěl Martinez, jemuž byl záhy prodán klíčový záložník Fellaini, jenž následoval skotského trenéra na Old Trafford. Loni šestý celek Premier League ale změny příliš nepoznamenaly. Sice zahájil třemi remízami v řadě, ve 4. kole ale porazil slavnou Chelsea 1:0 a následně uspěl také na hřišti West Hamu 3:2. Na dobré výkony bude chtít navázat v pondělní dohrávce s Newcastlem, jejíž zvládnutí za tři body by jej vystřelilo na čtvrté místo tabulky! Svěřenci kouče Pardewa v minulém kole prohráli doma s Hullem 2:3, v týdnu ale v Ligovém poháru porazili druholigový Leeds po dobrém výkonu 2:0. Na Everton se jim ale nedaří, vyhráli jediný z posledních deseti vzájemných zápasů v lize. Navíc mají od zařátku sezony problémy v defenzívě a proti Evertonu budou pro zranění postrádat zkušené obránce Gutierreze a Taylora, což je pro ně velká ztráta. Na rozjetého protivníka z Liverpoolu nebudou stačit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Everton - Newcastle 1 1.59

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip