Články

Everton – Crystal Palace: domácí čeká úporná bitva
article image

29.9.2016

Třikrát za sebou je doma neporazili, dvakrát dokonce prohráli. Fotbalisté Evertonu to na Crystal Palace prostě neumějí, navíc soupeř je rozjetý. Bude to úporná bitva jen s pár góly.

Vypadalo to, že letos vyrazili za skvělou sezónou. Po úvodní cenné remíze s Tottenhamem vyhráli borci Evertonu čtyřikrát v řadě a usadili se v popředí tabulky. Jenže přišla porážka v Bournemouthu a tvrdý pád z hrušky. Šlo jen o momentální selhání, nebo postupný sešup dolů? Hráče z Liverpoolu teď čeká zápas pravdy – duel s neoblíbeným Crystal Palace. V uplynulých třech sezónách se ani v jednom ze šesti utkání nepodařilo domácímu týmu vyhrát, Everton s protivníkem na svém trávníku dvakrát padl a loni zachraňoval remízu 1:1 až v závěru Lukaku. Klub z jihovýchodního Londýna se navíc rozjel, třikrát v řadě vyhrál, z toho dvakrát venku! Svoji odolnost ukázal naposledy v Sunderlandu, kde po hodině prohrával 0:2, aby otočil na 3:2. I na trávníku Evertonu bude hrát odvážně a očekává se hodně vyrovnaný zápas, ve kterém to sice žádná gólová smršť nebude, ale při produktivitě obou celků více než jedna branka padne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - rozmezí gólů - Everton - Crystal Palace 2-3 1.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip